Кому сподобається відпочивати в Батумі: поради бувалих

Взагалі кажучи, я не знаю жодної людини, якій би не сподобався Батумі. Хоча в інтернеті ви можете знайти різні відгуки про Батумі. Я лише ділюся своєю думкою.

У Батумі з перших хвилин відчуваєш ритм ВЕЛИКОГО міста. Після глухий грузинської глибинки, широкі проспекти, висотні сучасні будівлі, і велика кількість неону, звичайно, справляють незабутнє враження. Хоча деякі туристи бурчать з приводу нескінченної будівництва в новій частині Батумі.

Для мене плюси Батумі очевидні:

курорт біля моря з хорошою сучасною інфраструктурою. Батумі – центр нічного життя на узбережжі. Влітку тут працюють клуби, кафе на березі, ресторани з живою музикою.

курорт, де можна відпочивати не тільки влітку! Багато курортні містечка в невисокий сезон просто вимирають, і їхати туди в не сезон – дуже сумнівне задоволення. У Батумі вам в будь-який час року буде чим зайнятися. Казино, магазини, дельфінарій, цирк та інші туристичні об’єкти в Батумі відкриті цілий рік.

пам’яток в самому місті і в його околицях вистачить мінімум на тиждень. Про це у мене написана стаття: Що можна побачити і де варто побувати в Батумі, можете почитати і заздалегідь прикинути, що вам належить.

Єдиний контингент туристів, яким можливо варто подумати про інші курорти – це ті, хто збирається на відпочинок з маленькими дітьми. Гальковий пляж, галаслива набережна, велика кількість тусующихся курортників – це те, що зазвичай не подобається матусям-квочка.

Але навіть для матусь в Батумі знайдеться одне заняття, яке їм точно припаде до душі – це шопінг.

3 comments

  1. Анна сказав:

    я слышала, что там даже отели сотрудничают с клиниками, чтобы те принимали их клиентов. Это не у нас, что даже мед кабинета в санатории нет.

  2. Виталий сказав:

    Кто поедет в Батуми, первое и главное правило, выключите телефон и забудьте о нет. Был прошлым летом на отдыхе, дозвонился мне мой друг и говорит что у него проблемы с маховиком на мотоблок, так мне пришлось 2 дня потратить на поиски нужного сайта для него, повезло что нашел! https://motoblok-tata.com.ua/mahoviki-na-motoblok.html

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *