Відпочинок в Батум

Всі питання по організації відпочинку в будь-якому місці зазвичай виглядають так: як дістатися, де розміститися, чим зайнятися. Давайте по-порядку.

Як дістатися в Батумі

Найпростіше прилетіти прямо в Батумі літаком. Аеропорт Батумі – один з трьох найбільших аеропортів Грузії. І приймає міжнародні рейси. Крім того, знаходиться він всього в 7 км від центру міста, тобто практично на околиці міста, в межах міста. Так що через максимум півгодини після отримання багажу ви вже будете в своєму готелі.

Ще варіант – доїхати на поїзді з Тбілісі. Цей варіант підійде, якщо ви спочатку хочете подивитися столицю Грузії (тоді вам на допомогу моя стаття Що подивитися в Тбілісі за 3 дні: оптимальний маршрут), а потім відпочити на морському узбережжі. Прямого ж / д сполучення між Росією і Грузією немає, вам доведеться їхати спочатку до Баку (Азербайджан), а вже там пересідати на потяги до Тбілісі, і звідти вже до Батумі. Виходить довго, Довга і взагалі недешево.

Якщо подорожуєте по Грузії на своєму авто, то ви потрапите в Батумі або по узбережжю, з боку Урекі і Кобулетті. Або по Трансаджарской трасі.

Про цей «квест» вам краще знати заздалегідь, читайте уважно цю статтю: Трансаджарская траса: довга дорога через Грузію.

Ще можна дістатися до Батумі на «Комети», яка ходить з Сочі. Це варіант ми теж розглядали, плануючи свою поїздку по Грузії, він відмовилися від нього з кількох причин (докладніше про це у мене написано тут: Грузія: як доїхати і чого чекати від відвідування)

У будь-якому випадку, Батумі – це те місце, де бажано провести хоча б три-чотири дні. І тому варто заздалегідь потурбуватися, де ви будете ночувати.

4 comments

  1. Света сказав:

    Грузия – это рай, я уже 3 раза там была, и каждый раз отдыхаю на ура!!!

  2. Татьяна сказав:

    Да, там прекрасно, но самое важное брать только нужные https://goo.gl/DFQuBy вещи, потому, что там вы накупите еще кучу..))))))))))

  3. Диана сказав:

    Купили путевки, скоро летим))))) Я мечтала побывать там. Мечты все таки сбываются….

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *