Які пляжі в Батумі

Хотіла почати з визначних пам’яток Батумі. Але потім вирішила все-таки спершу відповісти на питання про пляжі. Тому як багато туристів все-таки цікавляться саме пляжним відпочинком в Батумі. Це і зрозуміло.

На частку Батумі припадає понад 7 км широкого галькового пляжу.

Галька середніх розмірів, ближче до великої. Взагалі, пляж в Батумі дуже нагадує мені наші сочинські пляжі:

За рахунок того, що пляжі широкі, на них навіть у високий сезон немає відчуття, що «яблуку ніде впасти». Ще в купальний сезон на них є платний сервіс у вигляді лежаків, парасольок, морських розваг для дорослих і дітей. Практично всі пляжі Батумі відмінно облаштовані: є кабіни для перевдягання, прісний душ, туалети.

І ще, за моїми спостереженнями, міські пляжі в Батумі відносно чисті (на відміну від Кобулетті). Море не таке чисте, як хотілося б, але і, тим не менш, не брудне. Прямо на набережній зголоднілі туристи без відчутної втрати фінансів можуть добре підкріпитися в кафе або тими «дарами», що носять повз них пляжні продавці.

І все-таки я б дала таку пораду: вибирайте Батумі для відпочинку, якщо пляж для вас – не головний пріоритет. Все-таки і сам місто велике, і порт немаленький, і річки, що впадають в море … Все це позначається на чистоті води.

Зате якщо на першому місці у вас коштує не КУПАТИСЯ, а щось ПОДИВИТИСЯ, то тоді Батумі – то що доктор прописав.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *